DOPRAVA ZDARMA z čínských e-shopů

Doprava zdarma (free shipping) je velku výhodou při nakupování v čínských e-shopech. Většina e-shopů tuto možnost dopravy zdarma nabízí. Rozdíly mezi jednotlivými e-shopy se liší v tom, jaké jsou podmínky pro získání dopravy zdarma. Může existovat několik typů e-shopů podle toho, na jaké zboží dopravu zdarma nabízejí.

Dávejte si však pozor – i když je doprava zdarma, může se při vyšší ceně zboží platit clo a DPH! Více o placení cla a DPH najdete v článku.

 

1. DOPRAVA ZDARMA NA VYBRANÉ PRODUKTY

Některé e-shopy nabízejí dopravu zdarma pouze na některé produtky. Ty jsou většinou označené štítkem/textem “Free shipping“. Tento způsob razí většina čínských e-shopů.

2. DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD URČITOU SUMU

Toto je praktika především těch čínských e-shopů, které se zaměřují pouze na oblečení, obuv a obecně módní zboží. Doprava na objednané zboží je zpoplatněna několika dolary, ovšem pokud uděláte objednávku nad určitou sumu (většinou deístky dolarů), získáte dopravu zdarma.

3. DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Toto je spíše ojedinělá záležitost, nicméně i přesto některé čínské e-shopy nabízejí dopravu zdarma na vše, co u nich nakoupíte.

DOPRAVA ZDARMA z čínských e-shopů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek