Čínské e-shopy v češtině

Ne každý ovládá angličtinu tak, aby rozumněl všemu. Při nákupu v čínských e-shopech tak může člověk tápat, co má vlastně kde vyplnit, na co kliknout. 

Ptáte se, jeslti existuje AliExpress česky? Existuje, a není sám!

Ano, je to opravdu tak. Většina čínských e-shopů, které zde na stránce najdete, funguje v češtině. Většinou se tedy jedná pouze o přeložení skrze překladač Google, ale i tak tento překlad postačí k pochopení, co se má kde vyplnit, jaký je popis zboží, na co se má kliknout, či jaké jsou podmínky doručení.

Jak tedy nastavit tyto čínské e-shopy do češtiny?

Je to snadné – stačí se podívat na horní lištu e-shopu, kde se ve většině případů dá nastavit měna, ve které se ukazují ceny, případně lokace, odkud nakupujete. Právě v těchto místech se pak může nacházet i možnost výběru jazyka – ať už jejich vlastního překladu, či skrze Google překladač. Stačí hledat tlačítko “Language” – právě pod ním se schovává možnost nastavit čínský e-shop v češtině.

Pro ukázku přikládám obrázky tří známých čínských eshopů, které fungují v češtině:

 

Bohužel, i v této době však ne všechny e-shopy možnost nastavení češtiny podporují. Poté nezbývá nic jiného, než využít zabudovaný překladač ve vašem prohlížeči, případně vše překládat v novém okně.

Čínské e-shopy v češtině

Nepovedlo se vám nastavit AliExpress česky, nebo jakýkoli jiný čínský e-shop do češtiny? Napište komentář a určitě to napravíme 🙂

Čínské e-shopy v češtině

4 komentáře u „Čínské e-shopy v češtině

    1. V horní liště AliExpress je vedle “Wish list” (druhé zprava) možnost přepnout zemi, kam se bude zboží doručovat, měnu a jazyk 🙂

  1. proč nenakupujete v českém obchodu Pošta Zdarma? mají tam infolinku a řeší reklamace když vám to nepřijde nebo je s tím problém. Já bych na aliexpressu už nenakupoval, zbytečné riziko.

    1. Jedná se v zásadě o přeprodejce, kde je často mnohem vyšší cena než při nákupu na AliExpress. Doba dodání je ve většině případů stejná, cena vyšší. Jediná výhoda může být právě reklamace. Věřím, že hlavně cena ale u většiny zákazníků rozhodne 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek